Skip to content

BOHATÁ HISTÓRIA.
MOCNÁ VÍZIA.

LiuGong ako popredný výrobca stavebných strojov vyrába extrémne náročné stroje, ktoré sú navrhnuté, vyrobené a testované tak, aby zvládli aj najnáročnejšie prostredia po celom svete.

O NÁS

KTO SME

Spoločnosť LiuGong vyrába prvotriedne stroje vyrobené z komponentov v svetovej kvalite. Pomocou renomovaných systémov a dodávateľov sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na to, že stroje LiuGong vás nesklamú za žiadnych podmienok, bez ohľadu na typ vykonávanej práce.

Pojem LiuGong bude navždy synonymom robustných a spoľahlivých strojov, ktoré sa ľahko ovládajú a ľahko udržiavajú.

Divízie v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe, Indii, Ázii a Tichomorí, Rusku, na Strednom východe a v Južnej Afrike, zaisťujú, že celá rada intuitívnych strojov spoločnosti LiuGong je k dispozícii zákazníkom po celom svete.

o nas image
liugong historical image loader

60 ROKOV SKÚSENOSTÍ

HISTÓRIA

História spoločnosti sa začína tradovať od roku 1958, keď na domácom trhu začala pôsobiť ako samostatná továreň v čínskom Liuzhou.

V roku 1966 uviedla na trh prvý modernizovaný čínsky kolesový nakladač – legendárny Z435. Krátko po tom, čo v roku 1993 začala obchodovať na burze cenných papierov v Šen-čene, začala spoločnosť LiuGong posilňovať svoju globálnu dôveryhodnosť prostredníctvom partnerstiev s významnými medzinárodnými spoločnosťami.

Od tej doby prešla spoločnosť LiuGong významnou transformáciou a stala sa vskutku globálnym hráčom.

Dnes má spoločnosť 20 výrobných závodov po celom svete, zamestnáva zhruba 10 000 ľudí a sieť predajcov pokrýva neuveriteľných 136 krajín.